חבילת נופפש לסנטוריני

להזמנת חבילות נופש לסנטוריני דרך אתר איסתא,המשווק הרשמי של סנטוריני בישראל בשיתוף אתר יוון והאיים :

סנטוריני הוא אחד היעדים הכי נחשקים ביוון והוא פופולרי לא רק לתיירות מישראל אלה לתיירים מכל העולם, חבילות נופש לסנטוריני נמכרות לבריטים, לשוודים, לאמריקאים, לקנדים, ליפנים, לסינים ולמגוון שווקים ברחבי העולם, סנטוריני נחשב לאחד היעדים המפורסמים ביותר בעולם לנופש ורמת הביקוש אליו מצוייה באופן תמידי בעליה. בשנים האחרונות נמכרות חבילות נופש לסנטוריני מישראל ע"י איסתא המפעילה טיסות ישירות מתל אביב לאי סנטוריני.

רוב התיירים בעולם לא מזמינים חבילות לסנטוריני ומעדיפים להזמין טיסה בלבד ואת המלון להזמין באופן עצמאי וכך לבחור לעצמם את המלונות המיוחדים ביותר על אי סנטוריני, שאינם תמיד משווקים במסגרת חבילות הנופש לסנטוריני, אך לעתים ומי שזה עושה לו חיים קלים בוחר את חבילת הנופש הכוללת טיסה ומלון וגם זה פתרון מצויין, בעיקר כזה שמונע ממכם אל לשבור את הראש באיזה מלון לבחור לנופש שלכם על האי סנטוריני.

מעט מידע על איך לבחור חבילת נופש לסנטוריני ועל האי : סנטוריני הוא אי געשיי, כלומר אל תחפשו בסנטוריני חופים לבנים עם מי טורקיז, לא לא.. החופים כאן מעולים ונדירים, אבל החול ברוב האי שחור [ געשי ] או אדום, מרהיב! זה לפחות בחלק המערבי והדרומי של האי סנטוריני, אבל החלק הנחשק ביותר לנופש בסנטוריני הוא כזה שאין בו חוף ים בכלל, בכפרים פירה ואויה יש נופים מרהיבים ללוע של הר געש קדום שכולו מכוסה ביום, זה החלק הנחשק ביותר של האי סנטוריני, נוך של מיליון יורו! ואם ממש תרצו להגיע לחופי הים, ברכב, טרקטורון או אוטובוס קל מאד להגיע לחופים הדרומיים של האי סנטוריני שעל אף שהוא אחד האיים המפורסמים בעולם, הוא אינו אי גדול וההתניידות ממקום למקום יחסית קלה ומהירה.

הרכבה עצמאית של חבילת נופש לסנטוריני :

אם אתם בכל זאת רוצים להרכיב עצמאית את חבילת הנופש שלכם ליעד זה, תחילה הזמינו רק את הטיסה לסנטוריני [ לחצו כאן ]  לאחר מכן כנסו לאתר בוקינג.קום ום תוכלו להזמין את אחד מאלפי המלונות, הוילות או דירות הנופש האפשרויות להזמנה עצמאית באינטרנט [ לחצו כאן לבוקינג.קום סנטוריני ]  שימו לב הדרך הכי קלה ויעיליה להתניידות באי סנטוריני היא בעזרת רכב שכור, ניתן גם ללא, אבל אם אתם רוצים לעשות לעצמכם את החיים לקלים וכיפים במיוחד רצוי לשכור כזה, ולא לחכות שתגיעו לסננטוריני כי אז הסיכוי שלכם למצוא רכב פנוי הוא פחות או יותר [ קולורי ] ביוונית אפס! לחצו כאן להשכרת רכב בסנטוריני

 

ראו גם מגוון טיסות לאתונה והמלצות שונות למבקרים באתונה באתר העיר אתונה מקבוצת האתרים של יוון והאיים: טיסה לאתונה
 

Zamir Sivan CEO