שלבו חופשה באי סנטוריני יחד עם עוד אחד מהאיים האטרקטיבים המצויים במרחק הפלגה קצר מסנטוריני, לוחות הזמנים של ההפלגות הלוך חזור לאיים : פארוס, נאקסוס, איוס, מעולים מדי יום יש מספר כלי שייט המשייטים הלוך חזור מסנטוריני ואל סנטוריני מאיים מקסימים אלה, ראו תקציר מידע והפנייה למידע מקיף יותר.

לברור לוחות זמני הפלגה מסנטוריני ל : folegandros, sikinos, paros, naxos, milos : לחצו כאן [אין צורך לרכוש כרטיסים מראש]
להזמנת מלונות באיים אלה ראו :
מלונות בכל איי יוון

 

סנטוריני והאי פארוס
זה אולי השילוב הטוב והמומלץ ביותר, פארוס הוא אי אטרקטיבי, עם חופים נהדרים, כפרים יפים, מגוון אטרקציות ופעילויות וגם אפרות לטיולים בטבע, האי נח מאד להתניידות עם רכב שניתן להשכיר מראש [ורצוי] ויש בו מגוון גדול של מלונות נוחים ומצויינים, חלקו את הזמן שווה בשווה בין סנטוריני לפארוס, הזמינו טיסות הלוך חזור לסנטוריני, בידקו את לוחות הזמנים של ההפלגות הלוך חזור ויש לכם אחלה של שילוב.
עוד מידע על פארוס : http://www.paros.co.il

סנטוריני והאי נאקסוס
נאקסוס הוא האי הקיקלאדי הגדול ביותר, יש בו שילוב מרתק של כמה מהחופים הכי יפים ביוון כולה כמו חוף אגיוס פרוקופיוס, או חוף פלאקה ובמרחק נסיעה קצר מהר, נישאים הרים גבוהים למדי עם כפרים יוונים המבצבצים בהרים, ובינהם מגוון עצי פרי, נחלים, מסלולי הליכה ועוד, נאקסוס הוא בהחלט אי שניתן לשלב בו טיולים ונופש בנוסף לחיי לילה פעילים ומרתקים בבירת האי חורה שהיא אחת הערים הגדולות ביותר מבין הערים של האיים הקילקאדים, ההפלגה מנסטוריני לנאקסוס קצרה ויש מספר הפלגות הלוך חזור מדי יום, כל תוכלו לשלב חופשה בסנטוריני ונאקסוס בקלות.
עוד מידע על נאקסוס : http://www.naxos.co.il

סנטוריני והאי איוס
האי איוס הוא אי מרהיב גם כן, אלה שבשנים האחרונות עיקר התיירים שלו בעונת התיירות עם חברה צעירים, החל מגיל 16 ועד גיל 21,22 המגיעים אליו בגלל חיי הלילה הפרועים של העיירה חורה, קהילת הצעירים בעולם מכנים את האי איוס party island ומגיעות לכם צעירים וצעירות מכל העולם, באיוס יש חופים מעולים, מלונות יחסית זולים ואגב אם מעט יוצאים מחורה הצעירה והמסיבתית, לכפרים שבפנים האי, מקבלים איוס אחר ורחק מהמולת המסיבות.
עוד מידע על איוס : http://www.greece-islands.co.il/pages/ios_island.html

סנטוריני והאי אנאפי
אנאפי הוא מה שנקרא "סוף העולם שמאלה".. אנאפי מצוי שעה הפלגה מסנטוריני לכיוון מזרח והוא איון קטן, עם שני כפרים, שלושה חופים והמון שלווה ושקט גם בעונת התיירות, המקום להתנתק בו מהכל ולחוש את השקט והפסטורליה של אי יווני אמיתי, יש בו מעט מאד מלונות, מספר טברנות והוא אינו מושטט על תיירות וזה בהחלט קסם ויתרון גדול למי שרוצה לברוח מהכל, אפילו סיגנל האינטרנט לא תמיד זמין, יש בעונת התיירות הפלגה אחת מדי יום לאנאפי, מי שזה הראש שלו, רעיון מעולה.
עוד מידע על אי זה : http://www.greece-islands.co.il/pages/anafi_island.html

 

 

זקוקים לעזרה או המלצה על מלונות באיים אלה?
ספרו לנו כמה אנשים אתם, מה התאריכים הרצויים שלכם ונשלח לכם מלונות מומלצים או דירות נופש להשכרה באיים סנטוריני, איוס, פארוס ונאקסוס [ או כל אי אחר שאתם מעוניינים להגיע אליו], ניתן להגיע מסנטוריני גם לאיים פולגנדרוס, סיקינוס, מילוס, וגם סירוס, השאירו פניה בטופס הבא וצפו לתשובה בשעות הקרובות, השרות ללא תשלום.

 

 

 


 

 

Zamir Sivan CEO