ראו בעמוד זה מידע על הפלגות לאי סנטוריני, כן, מלבד טיסה ישירה תוכלו להגיע אל האי סנטוריני גם מכמה מקומות אחרים ביוון, ועוד מידע על הפלגות לאיים אחרים שניתן להגיע אליהם דרך האי סנטוריני, כלומר להשתמש בכרטיס הטיסה לסנטוריני בכדי בכלל להרכיב חופשה באי פארוס, או נאקסוס, או איוס, או פולגנדרוס.

הפלגות לסנטוריני :

1. מדי יום בשעות הבוקר, קיימת רחפת המפליגה מכרתים [ הרקליון ]  לאי סנטוריני, עלות ההפלגה כ 50 יורו לאדם בממוצע ומשך ההפלגה כ 3 שעות, כך ע"י הזמנת טיסה לכרתים תוכלו בעצם להגיע לחופשה באי סנטוריני, עם זאת כאשר אתם מבררים את לוחות הזמנים וגם רוכשים כרטיסים, בצעו סניכרון גם להפלגת החזור מסנטוריני לכרתים שלא תפספסו את טיסתכם חזור לישראל, אם יש צורך בצעו לילה אחרון בהרקליון שבכרתים.

2. האפשרות הכי פופולרית ש 80% מהתיירים בסנטוריני בוחרים היא הגעה לסנטוריני בהפלגה מנמל פיראוס [אתונה] מדובר בהפלגה של כ 7 שעות שהיא ע"פ רוב חלק מהחוויה של חופשה ביוון, יש לפחות שתי הפלגות מדי יום, אחת בבוקר ואחת אחה"צ שיוצאות מפיראוס, עוצרות בדרך בכמה איים, בדרך כלל : סירוס, פארוס, נאקסוס ואיוס ומגיעה לאחר 7 שעות לסנטוריני, יש גם אפשרות לקחת רחפת בקו זה בזמן משוער של כ 5 וחצי שעות ריחוף.

ברור לוחות זמני הפלגות והזמנת כרטיסים :


הפלגות מסנטוריני :

1. מסנטוריני תוכלו להפליג לכמה איים מרהיבים של יוון ובינהם פארוס, נאקסוס, פולגנדרוס, סיקינוס, מילוס, איוס, אנאפי על כל האיים הללו תוכלו לקרא מידע באתר איי יוון הישראלי, בעונת התיירות, יוני, יולי, אוגוסט וספטמבר יש הפלגות לפארוס, נאקסוס, איוס מדי יום כמה פעמים ואילו לאיים האחרים 3-4 פעמים בשבוע, שימו לב גם כאן כאשר אתם מתכננים חופשה שאינה בסנטוריני ומשתמשים בסנטוריני רק כנמל תעופה עבור חופשתכם סנכרנו טוב את לוות הזמנים של ההפלגה חזור לסנטוריני שלא תספספו את טיסכתם חזור לישראל.

ברור לוחות זמני הפלגות והזמנת כרטיסים :

 

ואוו!! - שקיעה באויה שבסנטוריני.

Zamir Sivan CEO