איך ניתן להגיע מרודוס לסנטוריני

אין דרך מהירה במיוחד להגיע מרודוס לסנטורני. בין אם מגיעים בטיסה או הפלגה, יש צורך בקונקשן.
למעוניינים לטוס מרודוס לסנטוריני, הקוקשן הוא באתונה, כיוון שאין טיסה ישירה בין רודוס לסנטוריני, ולמעשה אין טיסות בין איים, הטיסות תמיד דרך אתונה, לכן יש צורך לטוס לאתונה מרודוס, ומאתונה לסנטוריני. טיסות אלה זמינות מדי יום. בעונת הקיץ יוצאות לפחות 8 טיסות ביום מרודוס לאתונה ומאתונה לסנטוריני. משך הטיסות לא כולל זמן המתנה בקונקשן כולל שעה טיסה מרודוס לאתונה, ועוד 45 דקות טיסה מאתונה לסנטוריני, וזמן המתנה ביניהם בהתאם ללוח טיסות. חברות התעופה המקומיות: Aegean Airlines, Olympic Air ו-Sky Express טסות בקווים אלה.

כמו כן בהפלגה: הפלגה ישירה בין רודוס לסנטוריני אינה יוצאת מנמל רודוס, ניתן להפליג ליעדים אחרים ומשם להחליף מעבורת להמשך הפלגה אל סנטוריני. המסלול הקצר ביותר, וקצר זה יחסי, הוא להפליג מרודוס ל-Chalki או לאנאפי, ומשם להמשיך לסנטוריני. מעבורות עם קונקשן זה יוצאות שלוש פעמים בשבוע מרודוס, ומשך ההפלגה הכולל אורך כ-12 שעות, כולל זמן המתנה בקונקשן. עלות ההפלגה תלויה במחלקה שבוחרים על המעבורת, ומתחילה ב-26 יורו לאדם לכוון. את קו ההפלגה הזה מפעילה חברת המעבורות Blue Star Ferriis.

המלצה: כשמחפשים טיסה או הפלגה בין רודוס לסנטוריני, חפשו מראש רודוס לסנטוריני ואל תפרקו את החיפוש לרודוס לאתונה או לחאלקי ומשם לסנטוריני, כי זה יקל על החיפוש ויציג תוצאות עם זמני המתנה בקונקשן הקצרות ביותר.

Zamir Sivan CEO