הכי מומלץ להגיע לאי סנטוריני לחופשה או לנופש בחודשים : אפריל, מאי, יוני, ספטמבר ותחילת אוקטובר. החודשים יולי אוגוסט גם טובים, אך יחסית עמוסים בתיירים וגם המחירים של הכל יקרים יותר.
אנו מציעים לכם להשתמש באתר santorini.co.il להזמנה של מלונות בסנטוריני מראש באינטרנט - ללא עמלות הזמנה, תוכלו דרכנו גם להזמין וילות בסנטוריני, בתי נופש על הקלדרה [צוק הר הגעש] בישוב
fira שבמערב האי, או מלונות בישוב המקסים עם הנוף הקסום למפרץ : Imerovíglion או להזמין מלון או דירות נופש בצידו הדרומי והמזרחי של האי סנטוריני [פריסיה או קאמארי] בהם משתרעים חופים חוליים שחורים ומקסימים [חול שחור] עם בארים מקסימים על חוף הים, מסעדות טובות, חנויות ונופים קסומים של הרים וים צלול, מי שמחפש מקסימום של רומנטיקה ומלונות יווניים מיוחדים עם נופים קסומים של הר הגעש והקלדרה, יוכל להצפין לצפון האי לישוב oia שנחשב בעיני רבים לאחד הכפרים המקסימים מבין כל הכפרים באיי יוון, רוב הצילומים מהפוסטרים המופרסמים של האי סנטוריני צולמו בכפר oia, שימו לב, האי סנטוריני אינו גדול, לדוגמא נסיעה מ fira ל kamari לוקחת רק 15 דקות ואפשרית בעזרת אוטובוס הפעיל כל היום, גם מנמל התעופה של סנטוריני קל וזול להגיע לכל פינה באי, אם אתם משכירים רכב או טרקטורון תהנו מסנטוריני הרבה יותר, אבל גם לל אתחבורה תסתדרו מצויין.

המלצת עורך האתר : זה נכון, לקנות חבילת נופש אולי הכי קל, אבל רגע!.. מדובר בחופש שלכם, שימו לב שבתי המלון המוצעים במסגרת חבילות הנופש הם לרוב מלונות גדולים, המוניים, לא המלונות המיוחדים של איי יוון שאליהם מגיעים תירים מכל העולם, אם תפצלו את הזמנתכם ותזמינו בנפרד טיסה ואת הלינה בסנטוריני עצמאית באינטרנט, תקבלו שלל אפשרויות לינה המוצעות להזמנה עצמאית, בטוחה וללא עמלות הזמנה וגם תקלו מגוון גדול של אפשרויות לינה טובות בהרבה מאלה המוצעות ע"י סוכני הנסיעות במסגרת חבילות הנופש
לחצו כאן לצפייה בכל אפשרויות הלינה באי סנטוריני. 

מעדיפים יעד אחר, ראו גם מידע נרחב על אפשרויות הנופש באי היווני כרתים : נופש בכרתים

עקב השאלות הרבות בנושא : שימו לב, ההגעה לסנטוריני דרך כרתים, בדרך כלל זולה יותר בשל הטיסות הזולות יותר מישראל לכרתים וגם בשל הקירבה היחסית של סנטוריני לכרתים, אך עם זאת לוחות הזמנים של כלי השייט מכרתים לסנטוריני דל מאד, כך יכול להיווצר מצב שתזדקקו להעביר לילה אחד לפחות בהרקליון, מה גם שחשוב להזמין מקום מראש לרחפת האחרונה מסנטוריני לכרתים, במצב של אין מקום לא תהיה לכם דרך לחזור בזמן לטיסתכם ארצה, ראו הוראות הגעה מקיפות מכרתים לסנטוריני

אם תרצו ללון על הצוק בפירה, או על הצוק באויה, תזדקקו גם ליותר מכך, מצאנו חדרים על הצוק שמשקיפים ללוע בכ 100 עד 120 יורו ללילה, יקר מאד אך עם זאת הנוף והאיכות ברמות הגבוהות ביותר שיש ביוון כולה.

אופציית לינה זולה [קמפינג] גם כן אפשרית בסנטוריני, בפירה שודרג והוגדל קמפינג סנטוריני המצוי בצד המזרחי של העיירה פירה, מרוחק כ 300 מטר מהרחובות הראשיים וכ 400 ממרכז העניינים, לינה בקמפינג באוהל תעלה לכם כ 10 יורו לאדם, יש באתר הקמפינג בריכה חביבה, לא תמיד ממש נקיה, מינימרקט, אוהלים ובונגלוס, אבל אתם כבר בסנטוריני, המלצתנו, השכירו מלון פשוט, זה שווה את המחיר!

תשתיות הכבישים שופרו מאד בכל רחבי האי, טוסטוסים יש פחות ואותם החליפו הטרקטורונים, אותם תוכלו להשכיר בכ 30 יורו ליום, שלטים רבים של "אני אוהב את החיים, סע בזהירות בבקשה" פוזרו ברחבי האי ובעיקר באיזור פירה ואויה, עקב מספרם הרב של תאונות הדרכים שהיו באי בשנים שעברו - נראה שהשלטים אכן עושים את שלהם וגם המקומיים נוהגים ברוגע יחסי לשנים עברו.

תדירות המעבורות לאי השכן אנאפי גדלו בכ 100% אך גם הגידול הזה משאיר את אנאפי מרוחק, אם תרצו רק להעיף מבט מרחוק על אנאפי, שיכבו על חוף הים בפריסיה וצפו אל האופק.

בפריסיה וגם בקאמארי נפתחו בשנתיים האחרונות מינימרקטים גדולים עדכניים ונוחים והמחירים בהם סבירים ביותר, המחירים בפירה עדיין גבוהים בכ 20% מכל שאר האי בהכל.

היזהרו כרגיל ממלכודות לתיירים, מסעדות שבהן בעל הבית עומד מחוץ למסעדה וקורא לכם להכנס אליו, בדרך כלל המסעדה שלו היא הכי פחות מוצלחת שיש, לכן היא גם ריקה למדי, חפשו את הפשטות ובכלל מסעדות ברחובות הפנימיים יהיו כמעט תמיד איכותיות יותר.

 

 להלן מספר אפשרויות נופש בסנטוריני :

נופש בסנטוריני : הגרסה הקלאסית

פירה > פריסיה > קאמארי > אויה

נופש בסנטוריני הגרסה החרדונית [ בטן גב ]

פריסיה או קאמארי וביקור בחוף רד ביץ

נופש בסנטוריני  : לעשירים בלבד!

פירה מלון עם בריכה ומרפסת לכיוון הים או אותו הדבר באויה

נופש בסנטוריני : לתפרנים גירסה א

אוהל בקמפינג סנטוריני בעיר פירה

נופש בסנטוריני : לתפרנים גריסה ב

אוהל בקמפינג בחוף פריסייה

 נוסעים לניו יורק : ראו אטרקציות בניו יורק

 למידע מקיף בנושא חופשות נופש ביוון ראו כאן : נופש יוון או נופש ביוון הכל כלול

 


Zamir Sivan CEO